Mactoval
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Размяна на банери
Стаята на Блеър и Исабел I_icon_minitimeПон Апр 04, 2011 9:46 am by Исабел Моргенстърн

» Алексис Л'амур
Стаята на Блеър и Исабел I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 9:04 pm by Desire Lightwood

» Търся си...
Стаята на Блеър и Исабел I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 4:06 pm by Алексис Л'амур

» Отсъствам/ Напускам
Стаята на Блеър и Исабел I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 5:24 pm by Блеър Улдорф

» Хилари Дъф
Стаята на Блеър и Исабел I_icon_minitimeПон Мар 21, 2011 10:22 am by Desire Lightwood

» Другарчета за РП
Стаята на Блеър и Исабел I_icon_minitimeПон Мар 14, 2011 12:11 am by Блеър Улдорф

» Голямото езеро
Стаята на Блеър и Исабел I_icon_minitimeПон Мар 14, 2011 12:03 am by Блеър Улдорф

» Далечният плаж
Стаята на Блеър и Исабел I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 11:55 pm by Катерина

» Залата, в която се събират всички
Стаята на Блеър и Исабел I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 10:06 pm by Катерина

Вход

Забравих си паролата!

Статистика
Имаме 25 регистрирани потребители
Най-новият потребител е NatishaCampbel

Нашите потребители са написали 461 мнения in 95 subjects

Стаята на Блеър и Исабел

2 posters

Go down

Стаята на Блеър и Исабел Empty Стаята на Блеър и Исабел

Писане by Блеър Улдорф Съб Фев 12, 2011 10:15 pm

Стаята на Блеър и Исабел A11yf

Блеър Улдорф
Блеър Улдорф

Брой мнения : 101
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Години : 26

Върнете се в началото Go down

Стаята на Блеър и Исабел Empty Re: Стаята на Блеър и Исабел

Писане by Блеър Улдорф Съб Мар 05, 2011 10:26 pm

Ел задумка по вратата.
-Влез. -Отключих й. След това пак заключих. Изведнъж се засмях.
-Какво? -Викна ми Ел.
-Все едно съм в филм на ужасите. -Казах и пак се наврях под завивките. След това се чу как някой приближава стаята.
-Шшшт! -Казах аз, без да виждам къде е Ел и без да ме интересува дали ме чу. Интересуваше ме малко де. Да не да каже нещо и край.
-Знам, че сте вътре. -Каза директора. Честно, вече ме дразнеше толкова, че исках да се махна. Исках моите родители. Те да не са знаели, че той, директорът ми е баща? И за това да са ми казали чак сега? Уффф отново.
Блеър Улдорф
Блеър Улдорф

Брой мнения : 101
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Години : 26

Върнете се в началото Go down

Стаята на Блеър и Исабел Empty Re: Стаята на Блеър и Исабел

Писане by Desire Lightwood Съб Мар 05, 2011 10:36 pm

Вмъкнах се в стаята и, а дори не виждах директора по стълбите.
- Шшт. - каза Блеър и нещо се ухили.
Нима това за нея не беше сериозно? Та... Директорът ни се оказа баща, ние самите някак си станахме сестри, не се казваме Ел и Блеър, а някакви неща, които не можах да запомня.
- Знам, че сте вътре. - извика Мактовал.
- Аз няма да му отворя, Блеър... - подсмихнах се.
Беше направо смешно. И какво като ни е баща? И какво като сме сестри? Само за имената ме беше яд...
Въздъхнах и бавно се приближих до вратата. Отключих му и я отворих. Сведох глава и отстъпих няколко крачки назад. Блъснах се в леглото, даже паднах върху него и без да искам съборих Блеър. И двете се разсмяхме... Беше едно от най-забавните неща, които съм преживявала.
- Извинявай, наистина. - подадох ръка на Блеър, докато лежах ухилена на леглото и - Добре ли си?
Desire Lightwood
Desire Lightwood

Брой мнения : 108
Points : 205
Reputation : 0
Join date : 09.02.2011
Години : 32
Местожителство : Mactoval

https://mactoval.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стаята на Блеър и Исабел Empty Re: Стаята на Блеър и Исабел

Писане by ???? Съб Мар 05, 2011 10:51 pm

Започнах да хлопам на вратата на момичето. Как можеше две ученички, дори и да са ми дъщери, да ме ядосат така? Да си призная - по едно време ми стана чак смешно.
Дезире ми отвори, а после падна на леглото, събаряйки Ида на земята. Хубаво бе, че се разбираха. Поне това виждаха очите ми. И аз се засмях. Беше ми за първи път от много време насам.
- Ида, добре ли си? - попитах, макар че и Дезире изрече този въпрос малко преди мен.
Просто исках да знам дали детето ми е добре. Ах, Мона щеше да е толкова щастлива ако ги беше видяла така... Милите ми, дъщерите ми...

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Стаята на Блеър и Исабел Empty Re: Стаята на Блеър и Исабел

Писане by Блеър Улдорф Нед Мар 06, 2011 11:24 am

Поех ръката на Ел.
-Добре съм. -Обърнах се към Ел. -Не, не съм добре. -Отвърнах на директора. -Вървете си. Моля ви. -Очите ми се насълзиха и заплаках. Той видя изражението ми и излезе. Аз затворих вратата и се изсмях.
-Сякаш пък си заслужаваше да плача. -Казах на Ел. Оправих си леглото и седнах на него. Обърнах се към Ел. Тя седеше на другото легло. На кой ли беше? Коя или кой беше съквартиранта ми? Няколко въпроса наведнъж ме обляха.
-Какво ще правим сега? Не искам да се връщам при него в залата и пак да се правя на разстроена. А може и от там така да го изгоня. -Усмихнах се дяволито. Преди ми казваха дяволче, понеже играх много мръсно. Е, всички трябва да се научат -Блеър Улдорф си е Блеър Улдорф и... тя винаги печели.
Блеър Улдорф
Блеър Улдорф

Брой мнения : 101
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Години : 26

Върнете се в началото Go down

Стаята на Блеър и Исабел Empty Re: Стаята на Блеър и Исабел

Писане by Desire Lightwood Нед Мар 06, 2011 6:14 pm

О, това определено ми хареса. Отношението и беше доста несериозно, дори не мислеше за последствията.
- Ха-ха, така се прави! - ухилих се.
- Според теб... истината ли казва? Не мисля, че сме му дъщери. - подсмихнах се. - Моите родители загинаха в автомобилна катастрофа... поне така казаха. Така и не намериха телата им... - замълчах и сведох глава.
Чух стъпките на Мактовал надолу по спираловидните стълби.
- Аз... мисля да се поразходя. Прекрасна нощ е и не искам да стоя в стаята си. Последната нощ, в която няма да се налага да уча е. По-добре и ти се възползвай. - усмихнах се и хванах бравата на вратата.
- Между другото, с кого делиш стая? - любопитствувах. - Ъъъ... Това няма значение. Чао.
Отворих вратата и излязох. След това затворих и тръгнах надолу по стълбите, точно откъдето е минал и Мактовал. Дано само да не го срещна отново.
Desire Lightwood
Desire Lightwood

Брой мнения : 108
Points : 205
Reputation : 0
Join date : 09.02.2011
Години : 32
Местожителство : Mactoval

https://mactoval.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стаята на Блеър и Исабел Empty Re: Стаята на Блеър и Исабел

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите