Mactoval
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Размяна на банери
Голямото езеро I_icon_minitimeПон Апр 04, 2011 9:46 am by Исабел Моргенстърн

» Алексис Л'амур
Голямото езеро I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 9:04 pm by Desire Lightwood

» Търся си...
Голямото езеро I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 4:06 pm by Алексис Л'амур

» Отсъствам/ Напускам
Голямото езеро I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 5:24 pm by Блеър Улдорф

» Хилари Дъф
Голямото езеро I_icon_minitimeПон Мар 21, 2011 10:22 am by Desire Lightwood

» Другарчета за РП
Голямото езеро I_icon_minitimeПон Мар 14, 2011 12:11 am by Блеър Улдорф

» Голямото езеро
Голямото езеро I_icon_minitimeПон Мар 14, 2011 12:03 am by Блеър Улдорф

» Далечният плаж
Голямото езеро I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 11:55 pm by Катерина

» Залата, в която се събират всички
Голямото езеро I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 10:06 pm by Катерина

Вход

Забравих си паролата!

Статистика
Имаме 25 регистрирани потребители
Най-новият потребител е NatishaCampbel

Нашите потребители са написали 461 мнения in 95 subjects

Голямото езеро

3 posters

Go down

Голямото езеро Empty Голямото езеро

Писане by Desire Lightwood Съб Фев 12, 2011 6:05 pm

Голямото продълговато езеро беше едно от любимите места на учениците. Децата се събираха там за срещи, плуване, почивка или просто, за да се порадват на хубавото слънце. Водата беше прохладна и дълбока. В езерото нямаше много видове риби, но пък могат да се намерят лунни камъни и всякакви видове водорасли.
Desire Lightwood
Desire Lightwood

Брой мнения : 108
Points : 205
Reputation : 0
Join date : 09.02.2011
Години : 32
Местожителство : Mactoval

https://mactoval.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Голямото езеро Empty Re: Голямото езеро

Писане by Блеър Улдорф Вто Мар 08, 2011 10:26 pm

След всичко случило ми се реших малко да се оправя. Нямах настроение за нищо. Исках да поплувам. Знам, че точно езерото... не беше добра идея. Все едно. Махнах тениската и късите ми дънки. Времето беше много студено, но с помощта на силите ми аз се чувствах добре. Просто се потопих в езерото, но не съм сигурна... Усетих чуждо присъствие. Може би беше някое животно, но когато се обърнах видях фигура на едно момиче. Дано да е убийца.
-Здрасти. -От една страна не ми се искаше да умирам, а от друга ми беше все едно. Може би постъпих глупаво или... все едно. Е, изненадах се, че и тя ми отговори.
Блеър Улдорф
Блеър Улдорф

Брой мнения : 101
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Години : 26

Върнете се в началото Go down

Голямото езеро Empty Re: Голямото езеро

Писане by Rosalie Scott Вто Мар 08, 2011 10:40 pm

Имах нужда от чист въздух.. Имах нужда да помисля за всичко.. За миналото ми.. За настоящето ми и за бъдещето ми.. Тръгнах безцелно към нищото без да обръщам внимание на времето, часът беше късен.. Това обаче не ме притесняваше.. Не и мен.. Първото спокойно място за което се сетих бе спокойната локва с вода, която всички наричаха езеро.. Да, локва.. Една голяма локва.. Закрачих бавно, а токчетата ми потропваха тихо под малките камъчета, които правеха движението ми по-затруднено.. Когато стигнах обаче ме очакваше изненада.. Малка красавица, която плуваше в малкото езерце.. Тя ме поздрави колебливо, а аз просто се ухилих..
- Здрасти.. Не е ли малко студено за къпане ?? - подсмихнах се и седнах на земята..
Rosalie Scott
Rosalie Scott

Брой мнения : 10
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Върнете се в началото Go down

Голямото езеро Empty Re: Голямото езеро

Писане by Блеър Улдорф Вто Мар 08, 2011 10:45 pm

-Да...-Казах. -Аз съм от дом огън. За това не ми е студено. -Излязох от водата. Стиснах юмруци и за момент бях суха. Облякох дрехите си.
-Хубаво е да си огън. А ти как се казваш? -Попитах. Нямах представа какво да попитам. Сега разбрах колко глупаво би било, ако бях попитала дали е убийца. Дори се усмихнах.
-Аз съм Блеър. -Изпреварих я. Ако не я бях прекъснала вероятно нямаше да съм аз.


П.П. Утре ще продължа, че нашите ми досаждат |-(
Блеър Улдорф
Блеър Улдорф

Брой мнения : 101
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Години : 26

Върнете се в началото Go down

Голямото езеро Empty Re: Голямото езеро

Писане by Rosalie Scott Вто Мар 08, 2011 11:15 pm

Момичето започна да говори всякакви глупости.. Била от дом огън.. Все едно ме интересуваше.. Завъртях очи, а тя попита за името ми.. Приказливката обаче ме изпревари и се представи като Блеър..
- Аз съм Розали.. Розали Скот.. - измърморих.. - От дом вода съм.. Ако те интересува.. - добавих отегчено.. Събрах краката си обвивайки ги с ръце .. Подпрях бавно главата си на тях.. Не знаех за какво ще говорим с Блеър.. Дори не бяхме от един дом..
Rosalie Scott
Rosalie Scott

Брой мнения : 10
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Върнете се в началото Go down

Голямото езеро Empty Re: Голямото езеро

Писане by Блеър Улдорф Сря Мар 09, 2011 10:16 am

След като Розали започна да ми говори с отегчение нямах какво да й кажа. Трябваше да намеря някаква тема за разговор. Каквато и да е. Изведнъж в главата ми се завъртяха няколко въпроса и нещо, което още като го помисли го изрекох:
-Сега не ми е до това. Имах ужасна вечер. -Мисля, че тя разбра какво ми е.
-Междудругото... ти в кой курс си? -Попитах я за един от въпросите си. -Прехапах устни и краката ми умаляха, за това си направих един стол от огън. Размахах ръце и беше готов. Исках да използвам силите си. Винаги, когато се ядосвах или имах тежки дни и нощи ги използвах. Имах чувството, че ще свършат. След това станах и до моя стол направих още един.
-Исках ли да седнеш. Можеш да си направиш водна обвивка.
Блеър Улдорф
Блеър Улдорф

Брой мнения : 101
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Години : 26

Върнете се в началото Go down

Голямото езеро Empty Re: Голямото езеро

Писане by Rosalie Scott Сря Мар 09, 2011 7:08 pm

Момичето започна да говори бавно и някак несвързан.. Задаваше въпросите си един след друг.. Наистина си беше приказливка.. Не знаех в кой курс е, но изглеждаше дребна и някак сладникава.. Все пак обаче аз бях по-ниска.. Може би с някакви сантиметри разлика, но ясно виждах височината й спрямо моята..
- Аз съм в трети курс.. Предполагам ти си във втори ? - попитах тихо повдигайки вежда.. Имайки предвид стола май наистина беше в трети.. Предложи и аз да седна, но естествено отказах.. Земята беше по-удобна със сигурност.. Пък и беше странно да стоя на стол близо до глупавото езеро.. Бавно седнах на земята гледайки водата.. Раздвижих показалеца си съвсем леко, а от езерото започнаха да се подават водни полукръгове.. Подсмихнах се леко и отпуснах ръката си.. Всичко замря.. Живата вода отново се превърна в скучна и обикновена, голяма локва..
Rosalie Scott
Rosalie Scott

Брой мнения : 10
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Върнете се в началото Go down

Голямото езеро Empty Re: Голямото езеро

Писане by Блеър Улдорф Сря Мар 09, 2011 8:03 pm

-Всъщност съм първокурсничка. -Казах. -У дома всеки ден се упражнявах. -Махнах с ръка и другият стол изчезна.
-Разкажи ми за себе си, семейството ти. Надявам се да и имала хубав живот, понеже моят е ужасен. Може би за това съм лоша. Родителите ми бяха богати, но мен друго ме интересуваше. Опс... Свикнала съм да прекъсвам хората. -Да аз прекъсвах хората, но не бях бъбривка. По принцип си бях тиха, но след всичко случило се... исках да говоря. Исках да го излея някъде. Кой знае какво се е случило де, но за мен беше много.
Блеър Улдорф
Блеър Улдорф

Брой мнения : 101
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Години : 26

Върнете се в началото Go down

Голямото езеро Empty Re: Голямото езеро

Писане by Rosalie Scott Сря Мар 09, 2011 8:16 pm

Не очаквах да е толкова малка.. Само на шестнадесет, а едва сега започва да опознава силите си.. Наистина много досадно.. Спомнях си първите ми години тук.. Учене, упражнения.. Всичко.. Имах нужда от часовете, които ме учеха на много неща, но въпреки това не ги посещавах често.. Не виждах смисъла да знам повече.. Едва ли някой щеше да прояви желание да ме убие.. Блеър прекъсна мислите ми питайки за миналото ми.. Семейството ми.. Колко интересно.. Едва ли историята щеше да й хареса ..
- Не съм сигурна за родния си град, но когато бях на пет годинки бях отделена от баща си.. - млъкнах за секунда докосвайки малкия медальон с гравирана буквата ми на него.. - Отвлякоха ме незнайно защо.. Прекарах остатъка от живота си при похитителя си докато не го убих.. Тогава разбрах за силите си.. - измърморих отегчено.. Вече не ми пукаше.. Разправях това за сетен път.. - Ами твоята история, хлапе.. ?? - попитах простичко
Rosalie Scott
Rosalie Scott

Брой мнения : 10
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Върнете се в началото Go down

Голямото езеро Empty Re: Голямото езеро

Писане by Блеър Улдорф Сря Мар 09, 2011 9:05 pm

-Ами моята е по-дълга. Ако я разкажа на кратко... имам родители. На скоро разбрах, че не са ми истински родители, а са ме осиновили. Директорът ме гонеше из коридорите и така... Но иначе като малка бях сама. Всички идваха при мен само заради парите. Сега всичко ми е все едно. Искам просто да си изживея живота както ми е писано. -Наистина като се замисля исках само да изкарам училището.
Блеър Улдорф
Блеър Улдорф

Брой мнения : 101
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Години : 26

Върнете се в началото Go down

Голямото езеро Empty Re: Голямото езеро

Писане by Rosalie Scott Сря Мар 09, 2011 11:17 pm

Историята й беше по-гадна и от моята.. Честно казано предпочитах да съм отделена от родителите си, да съм изнасилена, ако трябва и пребивана, но не й да нямам приятели и да знам, че не съм обичана.. Сега вече наистина не ми пукаше.. Нямах приятели.. Не ги и исках.. Те само създаваха проблеми..
- Гадна история, но сега всичко е наред нали ? - усмихнах се топло..




PP мн се извинявам за закъснението ;хх
Rosalie Scott
Rosalie Scott

Брой мнения : 10
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Върнете се в началото Go down

Голямото езеро Empty Re: Голямото езеро

Писане by Блеър Улдорф Чет Мар 10, 2011 4:43 pm

-Да, мисля. -Надявах се тук всичко да се оправи. Все едно да хванат лошите, да празнуват и доброто да победи. После всичко да е обсипано с листа от рози. Да бе! Аз в филмите предпочитам лошото. Защото знам, че дори да загуби... винаги се случва нещо. Изведнъж кихнах. Нещо погъделичка носа ми. Опитах да се спра, но без успех.Кихнах четири пъти. Междудругото никога не кихах по веднъж.
-Май наистина е трябвало да се упражнявам повече. -След това кихнах още два пъти.
-Разболявам се.
Блеър Улдорф
Блеър Улдорф

Брой мнения : 101
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Години : 26

Върнете се в началото Go down

Голямото езеро Empty Re: Голямото езеро

Писане by Rosalie Scott Чет Мар 10, 2011 7:16 pm

Просто нямах думи.. Малката се притесняваше да не е болна.. Та това си беше истинско щастие.. Малко свобода за мозъка.. Щеше да си почива в стаята без никой да я кара да учи в досадното училище.. Поклатих леко глава и се зарових из джоба на дънките си.. Извадих малка бяла кутийка с лилави фигурки по нея.. Да, моята лична кутийка с цигари.. Усмихнах се доволно и бавно поставих филтъра на тънката цигара между устните си.. Усетих как филтъра се напоява с гланца ми.. Това както никога не ме притесняваше.. Не и днес.. След още малко ровене открих и сребърната си запалка.. Щракнах копчето, а огъня се втурна към хартията.. След като тя зпапочна да гори дръпнах леко докато сладникавия тютюн не започна да дими.. Усмихнах се и продължих да дърпам разгаряйки го.. Димът стигаше чак до белите ми дробове, което караше тялото ми да потреперва..
- Затова трябва първо да усвоиш силите си преди да излезеш гола.. Не се притеснявай в най-лошия случай щеше да се подпалиш.. Това означава, че не си чак толкова зле.. - ухилих се и изпуснах ненужния дим през носа си..
Rosalie Scott
Rosalie Scott

Брой мнения : 10
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 08.03.2011

Върнете се в началото Go down

Голямото езеро Empty Re: Голямото езеро

Писане by Блеър Улдорф Пон Мар 14, 2011 12:03 am

-Аха... -Казах. Вече нямахме какво да си кажем. Аз я погледнах, а тя продължаваше да пуши.
-Аз трябва да си тръгвам. Още не съм си оправила багажа. -Усмихнах се на момичето. Прехапах устни и се обърнах да си ходя. В здрача се виждаше само училището. От една страна ме беше страх. Понякога се замислях за бъдещето. От него ме беше страх. И така направих първата крачка.
-Чао. -Обърнах се и помахах. И така изгубена в мислите ми неусетно стигнах до училището и побързах да си отида в стаята.
Блеър Улдорф
Блеър Улдорф

Брой мнения : 101
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Години : 26

Върнете се в началото Go down

Голямото езеро Empty Re: Голямото езеро

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите