Mactoval
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Размяна на банери
Далечният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 04, 2011 9:46 am by Исабел Моргенстърн

» Алексис Л'амур
Далечният плаж - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 9:04 pm by Desire Lightwood

» Търся си...
Далечният плаж - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 4:06 pm by Алексис Л'амур

» Отсъствам/ Напускам
Далечният плаж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 5:24 pm by Блеър Улдорф

» Хилари Дъф
Далечният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Мар 21, 2011 10:22 am by Desire Lightwood

» Другарчета за РП
Далечният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Мар 14, 2011 12:11 am by Блеър Улдорф

» Голямото езеро
Далечният плаж - Page 2 I_icon_minitimeПон Мар 14, 2011 12:03 am by Блеър Улдорф

» Далечният плаж
Далечният плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 11:55 pm by Катерина

» Залата, в която се събират всички
Далечният плаж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 10:06 pm by Катерина

Вход

Забравих си паролата!

Статистика
Имаме 25 регистрирани потребители
Най-новият потребител е NatishaCampbel

Нашите потребители са написали 461 мнения in 95 subjects

Далечният плаж

+2
Блеър Улдорф
Desire Lightwood
6 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Далечният плаж - Page 2 Empty Re: Далечният плаж

Писане by David Black Чет Мар 10, 2011 7:21 pm

Момичето започна да ме дърпа за ръка, което видимо ме изненада.. Предложи да го направим, но точно сега наистина не ми се занимаваше.. Тя се втренчи в мен само на дъх разстояние.. Погледнах я тъпо повдигайки едната си вежда.. Приближих се бавно към нея и докоснах сладките й устни с моите..
- Съжалявам, но трябва да тръгвам.. - казах и се отдръпнах от нея.. Поех дълбоко въздух и просто изчезнах или поне за нея.. Слях се с чистия въздух, което ме правеше сто процента невидим.. Тръгнах с бързи крачки към обратната посока и съвсем скоро бях в училището..
David Black
David Black

Брой мнения : 7
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 05.03.2011

Върнете се в началото Go down

Далечният плаж - Page 2 Empty Re: Далечният плаж

Писане by Изабела Салватор Пет Мар 11, 2011 8:36 pm

Той ме целуна нежно после ме пусна и си тръгна бързо.
Стоях там вече в мрака с жално лице.След като наистина силуета му изчезна от хоризонта аз продумах:
- Всички си тръгват от мен .. толкова ли съм лоша? - по бузите ми се стекоха горещи сълзи.
- Това беше!Ще сложа край на живота си! - не можех да проумея,че вече сама си говорех.Не ми пукаше въобще.И на никой няма да му пука,че няма да ме има на този свят.
Исках да се удавя.Влязох бавно във водата.Не бях сигурна дали истински го искам...искам го!Стигнах по-дълбоко и се потопих.
Стоях няколко секунди и после чух познат глас.
- Изи ? Къде си ?
Изабела Салватор
Изабела Салватор

Брой мнения : 93
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 18.02.2011
Години : 27
Местожителство : Някъде ... на някъде ... където отива някъде ... xDD

Върнете се в началото Go down

Далечният плаж - Page 2 Empty Re: Далечният плаж

Писане by Катерина Съб Мар 12, 2011 11:02 pm

Отидохме на плажа . Скоро видях нещата на сестра ми ,но не и нея .
-Изи ? Къде си ?
Извиках и бързо запалих огън за да видя по добре . Започнах да де притеснявам .
-Мамка му ,къде е ? Изабела ?
Видях нещо във водата , нещо приличащо на сестра ми .Какво правеше , защо не излиза ? А аз какво трябваше да направя , стоях и не мръдвах . Изведнъж ми ми светна "Тъпо , спаси я !".Бързо навлязох във водата и я задърпах , за човек който искаше да се самоубие не прояви съпротива .Дано Стефан схване какво става .Когато излязохме на повърхността тя си пое дълбоко дъх , че чак ми взе въздуха .
-Какво те прихвана ?- попитах я и я пуснах
Катерина
Катерина

Брой мнения : 59
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Местожителство : mactoval

Върнете се в началото Go down

Далечният плаж - Page 2 Empty Re: Далечният плаж

Писане by Изабела Салватор Съб Мар 12, 2011 11:43 pm

Да,както си и мислех.Беше Катерина - сестра ми.
Извади ме.Не се съпротивлявах,защото нямаше смисъл.Бях се нагълтала с вода и бях отпаднала.
Когато Кат ме извади на сушата се закашлях и изплюх водата настрани.
После си поех дълбоко дъх.
- Какво те прихвана ? - попита ме тя.
Не й отговорих.Още не се бях опомнила.
Защо не умрях ? Защо тя се появи ? Защо хората си отиват от мен ? Защо ? ...

- Не се ли замисляш,че може би има причина да се удавя ? - попитах я сериозно като очите ми рязко се стрелнаха към нейните.
Тя постоя няколко секунди и после каза:
- Не .. не мисля,че има причина.Ти си щастлива.
- Щастлива ? - засмях се леко и насила. - Това е само маска.Всъщност съм нещастна.Никой не се сеща за мен.С всеки изминал ден хората си тръгват от мен ... няма смисъл да живея разбери!Защо не ме остави да умра ?! - вече виках и очите ми се пълнеха със сълзи.
Изабела Салватор
Изабела Салватор

Брой мнения : 93
Points : 125
Reputation : 0
Join date : 18.02.2011
Години : 27
Местожителство : Някъде ... на някъде ... където отива някъде ... xDD

Върнете се в началото Go down

Далечният плаж - Page 2 Empty Re: Далечният плаж

Писане by Катерина Съб Мар 12, 2011 11:55 pm

Гледах я в очите , от който потекоха тъжни сълзи .При нас имаше такъв ефект ,че едната разплаче ли се и другата почва . От очите ми започнаха да се стичат топли сълзи .Как да я пусна да умре , да тя умре ли кой ми остава , тя е единствения човек за който бих дала живота си , тя е единствения човек който ми остана .
-Да те оставя да умреш ?Ти нормална ли си , да оставя собствената си сестра да умре ? Че защо не се самоубием и двете? Следващото семейно събиране в Ада ! Хората не си отиват от теб , отиват си защото ние не сме хотел ,че да останат ! - засмях се тъжно и продължих- Не ,Изи , няма да те оставя , ако оставя теб , по добре да си тръгна с теб ! Кой нормален човек ще си играе с огъня ?Ние управляваме огъня , сега сме тук , всички са като нас .. не можа да избягат дори и да искат .. в едно училище сме !


Катерина
Катерина

Брой мнения : 59
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Местожителство : mactoval

Върнете се в началото Go down

Далечният плаж - Page 2 Empty Re: Далечният плаж

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите