Mactoval
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Размяна на банери
Край високите, запълнени с книги рафтове I_icon_minitimeПон Апр 04, 2011 9:46 am by Исабел Моргенстърн

» Алексис Л'амур
Край високите, запълнени с книги рафтове I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 9:04 pm by Desire Lightwood

» Търся си...
Край високите, запълнени с книги рафтове I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 4:06 pm by Алексис Л'амур

» Отсъствам/ Напускам
Край високите, запълнени с книги рафтове I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 5:24 pm by Блеър Улдорф

» Хилари Дъф
Край високите, запълнени с книги рафтове I_icon_minitimeПон Мар 21, 2011 10:22 am by Desire Lightwood

» Другарчета за РП
Край високите, запълнени с книги рафтове I_icon_minitimeПон Мар 14, 2011 12:11 am by Блеър Улдорф

» Голямото езеро
Край високите, запълнени с книги рафтове I_icon_minitimeПон Мар 14, 2011 12:03 am by Блеър Улдорф

» Далечният плаж
Край високите, запълнени с книги рафтове I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 11:55 pm by Катерина

» Залата, в която се събират всички
Край високите, запълнени с книги рафтове I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 10:06 pm by Катерина

Вход

Забравих си паролата!

Статистика
Имаме 25 регистрирани потребители
Най-новият потребител е NatishaCampbel

Нашите потребители са написали 461 мнения in 95 subjects

Край високите, запълнени с книги рафтове

3 posters

Go down

Край високите, запълнени с книги рафтове Empty Край високите, запълнени с книги рафтове

Писане by Desire Lightwood Съб Фев 12, 2011 5:53 pm

Това е библиотеката на училището.
Desire Lightwood
Desire Lightwood

Брой мнения : 108
Points : 205
Reputation : 0
Join date : 09.02.2011
Години : 32
Местожителство : Mactoval

https://mactoval.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Край високите, запълнени с книги рафтове Empty Re: Край високите, запълнени с книги рафтове

Писане by Ариа Монгомъри Нед Мар 06, 2011 4:19 pm

След ден или два училището вече щеше да започне,гадност пълна извратенящина.Толкова беше тъпо да се ходи на училище който го е измислил сега дано да гние в ада.Отидох до библиотеката но винаги ме е било страх от толкова много книги събрани в една стая.Влязозх вътре и вътре имаше само тъмнина.След това продумах силно със треперещ глас.
-Ехо имали някой тук?
Ариа Монгомъри
Ариа Монгомъри

Брой мнения : 9
Points : 11
Reputation : 0
Join date : 03.03.2011

Върнете се в началото Go down

Край високите, запълнени с книги рафтове Empty Re: Край високите, запълнени с книги рафтове

Писане by Вайълет Нед Мар 06, 2011 4:23 pm

Трябваше ми една определена книга, все пак исках да развивам силите си, нали така? Излязох набързо и влязох в библиотеката. Определено не бях сама. Явно девойката беше много плашлива, което ме накара да се усмихна.
Подпалих с поглед един малък лист с хартия пред нея, продължавайки да стоя облегната на едната секция с много много книги.
Вайълет
Вайълет

Брой мнения : 8
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 27.02.2011

Върнете се в началото Go down

Край високите, запълнени с книги рафтове Empty Re: Край високите, запълнени с книги рафтове

Писане by Ариа Монгомъри Нед Мар 06, 2011 4:26 pm

Нещо пред мен се помръдна или по точно започна да гори започнах д крещя със всички сили които имах.
-ААААА помощ тук има плъх.-Казах и започнах да тичам на някъде всичко беше супер тъмно не виждах абсолютно нищочко.Най-накрая стигнах до един малък равт с книги и се увих с корени такаче никой да не може да ми навреди.По никакъв начи.
Ариа Монгомъри
Ариа Монгомъри

Брой мнения : 9
Points : 11
Reputation : 0
Join date : 03.03.2011

Върнете се в началото Go down

Край високите, запълнени с книги рафтове Empty Re: Край високите, запълнени с книги рафтове

Писане by Вайълет Нед Мар 06, 2011 4:29 pm

-Ама ти си голяма сухарка. -Започнах да се смея на коренавото момиче. Преминах с ръка по косата си и се усмихнах доволно.
-Излез от недрата на земята, "земно момиче". -Продължавах да се смея. Седнах на един стол пред нея, кръстосвайки крака.
Господи, ама тая беше наистина задръстена.
Вайълет
Вайълет

Брой мнения : 8
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 27.02.2011

Върнете се в началото Go down

Край високите, запълнени с книги рафтове Empty Re: Край високите, запълнени с книги рафтове

Писане by Ариа Монгомъри Нед Мар 06, 2011 4:34 pm

-Не съм сухарка просто ме е страх от тъмното!-КАзах вече ядосано и корените се спуснаха от мен и аз се изправих с цялата си прелест пред нея.Правата ми -прекрасна коса се спусна по раменете ми и аз я замятках като избягала от лудницата.ЗАпочнах да и се усмихнах и да я си играя с косата си.
-Имам прекрасна коса нали?
Ариа Монгомъри
Ариа Монгомъри

Брой мнения : 9
Points : 11
Reputation : 0
Join date : 03.03.2011

Върнете се в началото Go down

Край високите, запълнени с книги рафтове Empty Re: Край високите, запълнени с книги рафтове

Писане by Вайълет Нед Мар 06, 2011 4:44 pm

-Чесно да ти кажа, не е нищо особено. -Засмях се. -По-скоро прилича на слама от улицата. Сигурна ли си, че си я вчесвала изобщо? Не личи. Ако не познаваш четката, трябва да се запознаеш с нея.
Намигнах ѝ, като се засмях злобно.
-Сухарка. -Продължих.
Вайълет
Вайълет

Брой мнения : 8
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 27.02.2011

Върнете се в началото Go down

Край високите, запълнени с книги рафтове Empty Re: Край високите, запълнени с книги рафтове

Писане by Ариа Монгомъри Нед Мар 06, 2011 4:57 pm

Зяпнах я с отрворена уста,и си помислих Ку*ка.
-Защо си толкова гадна ами виж си твойта коса на нищо не прилича.-КАзха и скръстих ръце.
-Това,че си по-силна от мен не ти дава право да ме убиждаш чуваш ли?Земята до елемента огън.Отговори разбираш ли ме или трябгва да ти го кажа на испански или френски?
Ариа Монгомъри
Ариа Монгомъри

Брой мнения : 9
Points : 11
Reputation : 0
Join date : 03.03.2011

Върнете се в началото Go down

Край високите, запълнени с книги рафтове Empty Re: Край високите, запълнени с книги рафтове

Писане by Вайълет Нед Мар 06, 2011 5:08 pm

-Не съм убедена, че знаеш толкова езици. Колкото до моята коса, поне не излглежда, че съм бръкнала в контакта. -Засмях се, кръстосвайки крака. Тази дори не знаеше как да се защитава.
-А пък и мисля, че само аз мога да решавам как да се държа с околните. Запази си речите за някой, на когото му пука какво говориш.
Вайълет
Вайълет

Брой мнения : 8
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 27.02.2011

Върнете се в началото Go down

Край високите, запълнени с книги рафтове Empty Re: Край високите, запълнени с книги рафтове

Писане by Ариа Монгомъри Нед Мар 06, 2011 5:27 pm

-О я млъквай превзета глупачке.-Извиках и в тъпото лице.И след това извадих един пълен с бодли корен от земята и леко срязах роклята и.
-УПС съжалявам.-Казах и се изсмях в лицето а след това започнах да се смея.
Ариа Монгомъри
Ариа Монгомъри

Брой мнения : 9
Points : 11
Reputation : 0
Join date : 03.03.2011

Върнете се в началото Go down

Край високите, запълнени с книги рафтове Empty Re: Край високите, запълнени с книги рафтове

Писане by Вайълет Нед Мар 06, 2011 6:15 pm

-Това е Гучи, глупачке. Струва повече от 10 пъти по теб. -Казах и погледнах дрехите ѝ и те започнаха да горят.. -Сега искам да видя как ще ходиш гола по улиците!
Засмях се, като доскъсах роклята си така, че да изглежда доста добре и секси.
-За разлика от теб аз поне имам вкус. -Продължих да се смея.
Вайълет
Вайълет

Брой мнения : 8
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 27.02.2011

Върнете се в началото Go down

Край високите, запълнени с книги рафтове Empty Re: Край високите, запълнени с книги рафтове

Писане by Ариа Монгомъри Нед Мар 06, 2011 6:43 pm

-О боже нима мислиш че това ще ме сппре?-Казах и направих една краива зелена рокля от рози.
-Нима мислиш,че ще съм толкова лесна а?
Казах и се замсях и я погледнах злобно в лицето.
Ариа Монгомъри
Ариа Монгомъри

Брой мнения : 9
Points : 11
Reputation : 0
Join date : 03.03.2011

Върнете се в началото Go down

Край високите, запълнени с книги рафтове Empty Re: Край високите, запълнени с книги рафтове

Писане by Вайълет Нед Мар 06, 2011 7:44 pm

Погледнах "водораслите" и те се запалиха.
-Мога да продължа това цял ден и няма да миомръзне. -Засмях се, като седнах и кръстосах крака а цветята паднаха умрели на земта.
-Тръните прецъфтяха. -Изкикотих се. -И не е зле да спазваш диета. От това, което виждам си с поне 10 килограма над моето тегло. -Продължих да се кискам.
Вайълет
Вайълет

Брой мнения : 8
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 27.02.2011

Върнете се в началото Go down

Край високите, запълнени с книги рафтове Empty Re: Край високите, запълнени с книги рафтове

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите