Mactoval
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Размяна на банери
Голямата тераса I_icon_minitimeПон Апр 04, 2011 9:46 am by Исабел Моргенстърн

» Алексис Л'амур
Голямата тераса I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 9:04 pm by Desire Lightwood

» Търся си...
Голямата тераса I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 4:06 pm by Алексис Л'амур

» Отсъствам/ Напускам
Голямата тераса I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 5:24 pm by Блеър Улдорф

» Хилари Дъф
Голямата тераса I_icon_minitimeПон Мар 21, 2011 10:22 am by Desire Lightwood

» Другарчета за РП
Голямата тераса I_icon_minitimeПон Мар 14, 2011 12:11 am by Блеър Улдорф

» Голямото езеро
Голямата тераса I_icon_minitimeПон Мар 14, 2011 12:03 am by Блеър Улдорф

» Далечният плаж
Голямата тераса I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 11:55 pm by Катерина

» Залата, в която се събират всички
Голямата тераса I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 10:06 pm by Катерина

Вход

Забравих си паролата!

Статистика
Имаме 25 регистрирани потребители
Най-новият потребител е NatishaCampbel

Нашите потребители са написали 461 мнения in 95 subjects

Голямата тераса

2 posters

Go down

Голямата тераса Empty Голямата тераса

Писане by ???? Съб Мар 05, 2011 9:48 pm

Това беше голямата тераса, на която можеше да подишате малко чист въздух. Не беше отворена винаги, само за специални случаи.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Голямата тераса Empty Re: Голямата тераса

Писане by ???? Съб Мар 05, 2011 9:54 pm

Докато спокойно оглеждах всеки един ученик, нещо, всъщност две неща, проблеснаха на светлината и ме накараха да премигна. Гривните на двете момиче, стоящи пред мен ми напомняха за нещо... За гривните на моите дъщери. Спомням си моментът, в който им ги подарихме с... Мона, прекрасната ми Мона. Всеки ден си мисля за нея.... Мона, цвете мое, Мона, любов моя... Защо ме остави? Животът няма смисъл без теб...
- Дезире... Ида... - прошепнах, щом видях момичетата отблизо. Вече бях сигурен - това бяха дъщерите ми.
Едната не беше особено дружелюбна, а другата поне се представи. Дръпнах ги на голямата тераса и започнах да им обяснявам всичко....
- Надали ще повярвате... Все пак трябваше да съм в ролята на ваш директор... - сведох глава след като изрецитирах цялата история... от запознанството ми с Мона, до моментът, в който загубих двете хубавици, стоящи в момента пред мен...

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Голямата тераса Empty Re: Голямата тераса

Писане by Desire Lightwood Съб Мар 05, 2011 10:02 pm

Директорът ни дръпна на една тераса. "Какво става тук?!" помислих си, щом видях, че ни задърпа.
Вече всичко разбрах... Но това просто не е възможно... Погледнах Блеър. В този случай трябваше да сме нещо като единни... И какво иска да ни каже? Че сме сестри? Абсурд...
- Т-т-тя.... Ми е сестра? Това ли искате да ни кажете, сър? - ококорих се - А Вие.... Баща? О, не, тук е станала грешка. Това просто не е възможно. Моите родители изчезнаха безследно... Значи... - прехапах устни.
Не можех да го приема. Току-що се запознах, и то не официално, с директора на училището, а той се оказва моят баща.... А Блеър да ми е сестра... Как пък не.
- Ъъх... Не на мене тия! - извиках и влязох в залата.
Дръпнах Блеър със себе си и затръшнах вратата на терасата. Тръшнах я толкова силно, че стъклото от едната страна се счупи. Намръщих се, а всички забиха поглед в нас със Блеър.
Desire Lightwood
Desire Lightwood

Брой мнения : 108
Points : 205
Reputation : 0
Join date : 09.02.2011
Години : 32
Местожителство : Mactoval

https://mactoval.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Голямата тераса Empty Re: Голямата тераса

Писане by Блеър Улдорф Съб Мар 05, 2011 10:10 pm

Аз и Ел, сестри? По-добре да се хвърля от някой висок мост или от... някъде другаде. С Ел за малко да се убием, а той, директорът ей така ни каза, че ни е баща? Да бе. Аз съм Мики Маус, хайде Мини, понеже съм момиче. Гледах само вцепенено. Изведнъж Ел ме дръпна и влязохме вътре. Беше ми лошо. Нямах представа какво ми се случва. Исках да избягам, но краката ми отказваха да ходя едва толкова. Изведнъж ми стана нещо и наистина се затичах чак до втория етаж. Влязох в стаята си и заключих вратата. Легнах и се покрих през глава.
Блеър Улдорф
Блеър Улдорф

Брой мнения : 101
Points : 118
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Години : 26

Върнете се в началото Go down

Голямата тераса Empty Re: Голямата тераса

Писане by Desire Lightwood Съб Мар 05, 2011 10:19 pm

Както дърпах Блеър, за да обсъдим... хипотезата, че уж сме сестри, тя за затича към втория етаж. Просто се дръпна и замина. Не знаех какво и стана. Чак се притесних... Не, не се притесних, но мразя хората да бягат от мен. В този момент Мактовал отвори врата - наполовина изпочупената врата - и тръгна към мен. Изглеждаше леко ядосан... А това определено не беше добре. Дали щеше да ме изключи? Да приемем, че съм му дъщеря... Никога няма да пропъди милото си дете, нали? Нали? Няма, разбира се. Много ясно, че няма. Аз веднага се затичах, за да не ме настигне Мактовал. Излязох от Залата и тръгнах надолу по спираловидните стълби. Нямаше скоро да ме настигне, не беше на годините.. може би. Стигнах до стаята на Блеър. Беше закачена табелка и красиво беше написано "Блеър Улдорф". Опитах се да я отворя, но беше заключена.
- Блеър, отвори, защото той ме гони! Отвори, защото ще разбия и тази врата! - извиках и очаквах да ми отвори.
Desire Lightwood
Desire Lightwood

Брой мнения : 108
Points : 205
Reputation : 0
Join date : 09.02.2011
Години : 32
Местожителство : Mactoval

https://mactoval.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Голямата тераса Empty Re: Голямата тераса

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите