Mactoval
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Размяна на банери
Мрачната гора I_icon_minitimeПон Апр 04, 2011 9:46 am by Исабел Моргенстърн

» Алексис Л'амур
Мрачната гора I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 9:04 pm by Desire Lightwood

» Търся си...
Мрачната гора I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 4:06 pm by Алексис Л'амур

» Отсъствам/ Напускам
Мрачната гора I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 5:24 pm by Блеър Улдорф

» Хилари Дъф
Мрачната гора I_icon_minitimeПон Мар 21, 2011 10:22 am by Desire Lightwood

» Другарчета за РП
Мрачната гора I_icon_minitimeПон Мар 14, 2011 12:11 am by Блеър Улдорф

» Голямото езеро
Мрачната гора I_icon_minitimeПон Мар 14, 2011 12:03 am by Блеър Улдорф

» Далечният плаж
Мрачната гора I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 11:55 pm by Катерина

» Залата, в която се събират всички
Мрачната гора I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 10:06 pm by Катерина

Вход

Забравих си паролата!

Статистика
Имаме 25 регистрирани потребители
Най-новият потребител е NatishaCampbel

Нашите потребители са написали 461 мнения in 95 subjects

Мрачната гора

3 posters

Go down

Мрачната гора Empty Мрачната гора

Писане by Desire Lightwood Съб Фев 12, 2011 6:03 pm

Това беше гората, в която можеше да намериш всякакви опасности. Обикновено не е препоръчително да се влиза там, но често учениците проявяват любопитство и се забъркват в неприятности. Гората е тъмна и в нея бродят всякакви ужасни животни.
Desire Lightwood
Desire Lightwood

Брой мнения : 108
Points : 205
Reputation : 0
Join date : 09.02.2011
Години : 32
Местожителство : Mactoval

https://mactoval.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Стефан Салваторе Нед Фев 27, 2011 10:46 pm

Днес бях решил да се поразходя малко извън училището толкова беше скучно вътре.А аз попринцип обичах да се уча,но в това училище нямаше нищо забавно.Отидох до някаква гора която беше итчайващо тъмна но не и страшна,поне не за мен.Но за някое момиче може би,ако аз бях до нея щях да я защитя нямаше да позволя някой да бъде наранен докато аз съм тук.Хаха каква шега та какво можех да направя аз само с едно елементче?Питах ссе но не м еинтересуваше много сега исках да остана малко.Докато се осъзная вече бях в средата на гората и влизах все по-навътре и по-навътре.Е вече нямаше какво да се прави опрях се на едно дърво и се замислих.
Стефан Салваторе
Стефан Салваторе

Брой мнения : 18
Points : 20
Reputation : 0
Join date : 27.02.2011

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Катерина Нед Фев 27, 2011 10:59 pm

Вече бях обиколила училището , реших че е време да опозная местата извън училището . Разбрах ,че има някаква гора която не била място за посещение , но аз обичах рисковете .Скоро навлизах в към по-тъмните части на гората .Беше тъмно , но не толкова ,че да не се вижда . Земята беше покрита със изсъхнали листа , а небето една се виждаше от короните на дърветата . Чуваха се страни звучи от всяка страна . Направо ме побиваха тръпки , продължавах да вървя из гората , а то ставаше по-тъмно .Ако някой ме види ще се чуди как не съм избягала с писъци , но отговорът ми е "Не знам на къде !" . Чувствах се доста изгубена , но е нормално в тази гора . Взех една пръчка от земята и запалих горния край на пръчката и тя освети . Видяха са стълбовете на дърветата и .. момче ? Той се обърна бързо към мен , явно не ме бе усетил , а огъня го забеляза .
-Здравей ..-поздравих го и се усмихнах - Аз съм Катерина , извинявай ако съм те уплашила ..
Катерина
Катерина

Брой мнения : 59
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Местожителство : mactoval

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Стефан Салваторе Сря Мар 02, 2011 9:38 pm

-Здравей Катерина аз съм Стефан приятно ми е.-Казах на момичето което беше отчайващо красиво и след това казах.
-Какво прави едно толкова красиво момиче на едно толкова опасно място?-Попитах я и се усмихнах чаровно и моите бели зъби се забелязаха в тъмното.Сега между нас имаше само една пръчка със запален огън.След тези моио думи зачаках нейният отговор.Но усетих нещо странно у нея,но незнаех какво е то.Досега не я бях виждал а ако бях щях да я запомня толкова прелестна толкова финна и гъвкава.
Стефан Салваторе
Стефан Салваторе

Брой мнения : 18
Points : 20
Reputation : 0
Join date : 27.02.2011

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Катерина Сря Мар 02, 2011 9:58 pm

Усмихнах се и се облегнах на дървото до мен , наведох се и оставих пръчката на земята из изсъхналите листа .Разпалих огъня и огледах , вече се освети повече .Изправих се и останах облегната на дървото .
-Обичам да разглеждам - отвърнах и допълних - Дори и плашещи , страховити и мрачни места като тези .
Засмях се , а момчето се усмихна чаровно . Той седеше там ,безразлично към мрачните и страшни неща , към страните виещи звуци , но изглеждаше страшно сладък .
-А твоя елемент е ? - попитах го
Катерина
Катерина

Брой мнения : 59
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Местожителство : mactoval

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Стефан Салваторе Сря Мар 02, 2011 10:21 pm

Само я погледнах тя беше от елемента огън а аз бях нейният противоположен елемент.Отново я погледнах и и се усмихнах след това протегнах двете си ръце и от мократа земя се извлече покапалата вода и се оформи в една красива топка вода.
-Вода.-Отговорих съвсем простичко и отново я дарих с една от моите чаровни усмивки които бяха просто неустоими.
-Е Катерина значи обичаш предизвикателствата?-Попитах но това май не беше въпрос а просто иках да потвърда.Това което бях чул.
-Огън а?начи явно сме противници.-Засмях се и смехът ми огласи цялата гора.
Стефан Салваторе
Стефан Салваторе

Брой мнения : 18
Points : 20
Reputation : 0
Join date : 27.02.2011

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Катерина Сря Мар 02, 2011 10:47 pm

-Мда .. лошото е че можеш да изгасиш моя огън ..
Казах аз и леко се нацупих . Не ми харесваше някой да е по-силен момент.Това че имах силата "огън" бе ново за мен, но ми помагаше в тъмните моменти . Като сега , да не бях сама , но пак ме беше страх , защо ми беше да идвам .
-А ти защо си тук ?
Попитах за за да се разсея . Усилвах и намалях огъня с погледа си , беше ми забавно за владея нещо и то да зависи от мен .
Катерина
Катерина

Брой мнения : 59
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Местожителство : mactoval

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Стефан Салваторе Сря Мар 02, 2011 10:58 pm

Свалих ръцете сси бързо и водата бързо се спусна към земята и се разпльока върху нея.Преди напълно да се строполи върху земята тя оформи някаква форма но неможах да я видя затова просто погледнах Катерина.О да прекрасната Катерина.
-Е какво мислиш да си спретнем една малка битка?-Попитах шеговито аз и и се усмихнах след като я погледнах в очите и се приближих една крачка към нея.След това две и най-накрая три.Вече бяхме лице в лице усещах мириса на ванилия по тялото и а хормоните в мен бучаха като ято пчели.
Стефан Салваторе
Стефан Салваторе

Брой мнения : 18
Points : 20
Reputation : 0
Join date : 27.02.2011

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Катерина Чет Мар 03, 2011 12:15 am

Усмихнах се , бузите ми поруменяха , а очите ми се вгледаха в неговите . Очите му бяха толкова сини , сякаш можех са пропадна в тях ,като в дълбоко кристално езеро . Двамата за миг останахме така , сякаш можехме вечно да седим вечно така . Приближавах се все повече към него , деляха ти няколко милиметра .Усещах всеки негов дъх , движенията му , аромата му . Не се сдържах повече и го целунах ..
Катерина
Катерина

Брой мнения : 59
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Местожителство : mactoval

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Стефан Салваторе Чет Мар 03, 2011 12:23 am

Когатп тя ме целуна се почувствах на седмото небе.Тази целувка се превърна в една много дълга и страстна целувка.Чувствха се така сякаш можехме да останеме така с векове.Но май това че бяхме от различни домове щеше да попречи на това което ще сее случи между нас.
-Почакай.....-Прошепнах не продължих изречението си а само я погледнах натъжено,дали това беше само игра?Тя ми напомняше на някой но незнаех на кой.Беше тъй красива а косата и тъй прелестна.Не се сдържах и зарових глава в косите и отново усетих прекрасният аромат на ванилия.Отново я погледнах право в красивите очи и отново я целунах по най-прекрасният начин по който някога бях целувах.
Стефан Салваторе
Стефан Салваторе

Брой мнения : 18
Points : 20
Reputation : 0
Join date : 27.02.2011

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Катерина Чет Мар 03, 2011 12:38 am

Целувката продължаваше , а всяка изминала секунда ставаше все по страстна .Чувствата в мен се надигаха , не знаех какво изпитвах .Сърцето ми биеше , а устните ми се впиха в неговите . Сякаш не исках да го пусна.До сега не съм се чувствала така , но това чувство ми харесваше .Устните ми се отлепиха от неговите и го погледнах в очите , като се опитвах да не попадна в омагьосващия им капан .
-Какво?
Попитах го и зачаках отговора му ,какво ли не мина през главата . Сто различни отговора ..
Катерина
Катерина

Брой мнения : 59
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Местожителство : mactoval

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Стефан Салваторе Чет Мар 03, 2011 12:45 am

-Не е ли простив правилата хора от два различни дома да илизат?-Попитах я и отново се натъжих.След тези думи направих едно сърце от водата и то някак се вледени може би защото водата беше прекалено студено.А след това прошепнах.
-Винаги ще те помня Катерина,тези няколко минути които прекарахме заедно за мен бяха като години,или месеци.-Казах и отново зарових лице в косите и незнаех кога ще я видя отново а това късаше сърцето ми на милиони парчета.-КАзах и и подадох леденото сърце.
-Нека това сърце ти напомня за мен.
Стефан Салваторе
Стефан Салваторе

Брой мнения : 18
Points : 20
Reputation : 0
Join date : 27.02.2011

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Катерина Чет Мар 03, 2011 12:57 am

А, не !Това бе по зле и от стоте ми мисли ! Този път не знаех какво чувствам ,две емоции се състезаваха -гняв и тъга . Взех сърцето , но огъня минаващ по вените ми бе толкова силен , че бях огнена топка . Веднага щом леденото сърце докосна кожата ми почна да се разтапя.Дори и спомена ми изчезва , гнева започна да наделява . Изведнъж очите ми светнаха , покрай нас се образува един огнен кръг.
-Това не , не е възможно .. - казах тихо и една топла сълза се стече по лицето ми.
Прегърнах го силно , не исках да го пускам . Не може едно правило да съсипе едно от най-хубавите неща в последните месеци !
Катерина
Катерина

Брой мнения : 59
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Местожителство : mactoval

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Стефан Салваторе Чет Мар 03, 2011 1:05 am

-Спокойно няма да позволя да ни разделят ще направя всичко но те няма да те отнемат от мен.-Казах и около нас вече нямаше пламтящ огън.Всичко беше мокро.Целунах я и и прошепнах в ухото.
-Хайде да си тръгваме от тк да отидем някъде където можм да се виждаме.Да мога да гледам красивото ти лице на лунната светлина.Искаш ли?-Попитах но теи вде последни думи прозвучаха като заповед от колкото като въпрос.-КАзах и аз това беше началото на една голяма любов,дори и да не се познавахме многоо аз знаех че с нея имаме бъдеще.
Стефан Салваторе
Стефан Салваторе

Брой мнения : 18
Points : 20
Reputation : 0
Join date : 27.02.2011

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Катерина Чет Мар 03, 2011 1:14 am

-Може ..
Отвърнах аз и изтрих сълзите си . По дяволите ,кой е писал правилата ?Изправих де и изтупах внимателно листата от дънките си .Опитвах се да се успокоя , не може .. ох , приличах на бебе на което са зели беберона .Но момчето , не се равнява на една играчка , а особено момчето ,това което те прави щастлива и ти показва нови чувства , дори и тези при които искат да ти го вземат!
-Къде отиваме ?
Катерина
Катерина

Брой мнения : 59
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Местожителство : mactoval

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Стефан Салваторе Чет Мар 03, 2011 5:13 pm

-Ами незнам,ако искаш може да отидем на плажа.Но ако ти искаш,или момже да отидем някъде където ти искаш.-Казах тези думи и я хванах за ръцете като я притиснах към себе си.Тя беше толкова крехка и слаба.че ме бе страх да не взема да и счупя някоя костица.БЕше толкова сладка сега се сетих на кой ми напомня на моята най-добра приятелка от моето девство.
Стефан Салваторе
Стефан Салваторе

Брой мнения : 18
Points : 20
Reputation : 0
Join date : 27.02.2011

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Катерина Чет Мар 03, 2011 8:59 pm

До сега не се бях влюбвала толкова бързо , какво ми става . Знаех само името и дарбата му ..и това че го исках .Беше ми приятно в неговите преградки,но не можехме да останем така завинаги .. нищо че го исках.
-Към плажа .. - казах аз и се отдръпнах от него.
Хванах го за ръката и попитах.
-И на къде е плажа?
Катерина
Катерина

Брой мнения : 59
Points : 82
Reputation : 0
Join date : 12.02.2011
Местожителство : mactoval

Върнете се в началото Go down

Мрачната гора Empty Re: Мрачната гора

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите